img

Ултраси на Левски и ЦСКА готвят погром на бежанци в София!

/
/
/
3202 Views
Ултраси бой
Снимката е илюстрирана

Според непотвърдена информация разпространена от „безцензура“, феновете на Левски и ЦСКА планират да се организират и да нападнат общежитията, в които са настанени бежанците и местата, които обитават в центъра на София.

Действията им може да срещнат подкрепа и от фракциите на въпросните тимове в останалите градове от България – Перник, Пловдив и Самоков.

Намеренията на футболните фенове са продиктувани от изявленията на две пострадали жени в ефира на БТВ, които се оплакаха, че мигрантите са ги заплашвали с ножове и счупени бутилки.

Крайните ултраси са категорични, че няма да оставят нещата така и ако полицията не направи нещо по въпроса, ще вземат нещата в свой ръце.

Сподели с приятели

Leave a Comment

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.